CATERING

Catering na spotkanie firmowe, kolację w gronie najbliższych, imieniny, urodziny, komunię, chrzciny, wieczór z przyjaciółmi i wszelkie inne okazje, zrealizujemy najlepiej jak potrafimy. Dostarczymy pod wskazany adres, zajmiemy się organizacją miejsca, dekoracją, wyposażeniem oraz zapewnimy profesjonalną obsługę.


Lata praktyki naszych kucharzy pozwalają na przygotowanie nie tylko klasycznych potraw, ale także tych wyszukanych i zaskakujących. Nie stronimy od eksperymentów kulinarnych, po to, by dostarczać naszym gościom najlepszych i najsmaczniejszych posiłków. Nasza propozycja to zawsze świeże i przygotowane z największą dbałością posiłki, które spełnią oczekiwania każdego Gościa.


Uroczyste kolacje serwowane, Lunche biznesowe, Spotkania rodzinne.

Niezwykłą wagę przykładamy do posiłków, od których zależy dobre samopoczucie i energia na ważnych wydarzeniach w życiu rodzinnym lub firmowym. Przygotowujemy dania zarówno tradycyjne, jak i też wyszukane i zaskakujące. Niezależnie od menu szef naszej kuchni zawsze wybiera świeże i najlepsze produkty, tylko po to, by wykonane z nich dania rozkosznie pachniały i cieszyły prawdziwym smakiem każdego Gościa


Wigilie firmowe.

Święta to czas relaksu i radości. Warto przenieść tę atmosferę również do pracy. Organizacja wigilii firmowej sprzyja zacieśnieniu relacji w zespole, a także jest momentem odpoczynku od natłoku codziennych obowiązków przy wspólnym wigilijnym stole. Chętnie zorganizujemy spotkanie spełniające Państwa oczekiwania.


Menu specjalne.

Dostosujemy menu nie tylko pod wyjątkową okazję, ale też pod preferencje odbiorców, którzy często zmuszeni są unikać pewnych produktów spożywczych, chociażby dla wegetarian, diabetyków lub alergików pokarmowych